3 APLIKÁCIE, KTORÉ SÚ DNES ZADARMO

0
3 app zadarmo

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. NoLocation

S každou fotografiou, ktorú odfotíš iPhonom, sú ukladané dáta o mieste, kde bola fotografia urobená. V momente, kedy tvoje snímky zdieľaš na internete, môže každý vidieť, kde presne si snímku zhotovili. NoLocation ti môže pomôcť odstrániť tieto dáta a potom zdieľať bez udania lokácie obstarania.

2. Top Scanner

Ďalšia super aplikácia, ktorá je určená na skenovanie rôznych dokumentov. S jej pomocou si budeš môcť naskenovať rôzne obrázky, recepty, papierové poznámky, náčrtky či akýkoľvek iný typ dokumentu a uložiť ich vo formáte PDF.

3.Rocky Finance

Rocky Finance je moderná aplikácia pre osobnú správu tvojich financií. Do tejto aplikácie si môžeš ľahko pridávať denné a mesačné výdavky, čo sa naozaj hodí v momente, keď robíš nejaké finančné rozhodnutia. Aplikácia ponúka základné kategórie, do ktorých si môžeš pridávať finančné čiastky. Rocky Financie ti zobrazí, ktorú kategóriu si percentuálne prekročil a mnoho ďalších praktických funkcií. Maj prehľad a kontrolu nad svojimi výdavkami.

Rocky Finance – track your expenses
  • Rocky Finance – track your expenses Screenshot
  • Rocky Finance – track your expenses Screenshot
  • Rocky Finance – track your expenses Screenshot
  • Rocky Finance – track your expenses Screenshot
  • Rocky Finance – track your expenses Screenshot

About The Author

Volám sa Šimon, mám 17 rokov a momentálne študujem na gymnáziu v Žiline so všeobecným zameraním. Apple mám rád preto, lebo sa mi veľmi páči ich pokrokový design a technika. Pre svetapple.sk píšem hlavne aplikácie. Baví ma to môcť si ich všetky vyskúšať a potom ti ponúknuť môj zážitok z toho.