3 aplikácie, ktoré sú dnes ZADARMO

0

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Iron Hero: Collision

Ak si fanúšikom vojnových hier tak tu máme niečo pre teba. Hra Iron Hero: Collision je veľmi pekne spracovaná tanková hra. V hre budeš plniť rôzne bojové misie so svojim tankom, ktorý si budeš môcť ďalej vylepšovať.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Phoenix Photo Editor

Dnes sa do nášho rebríčka dostala aj aplikácia pre tých, čo si radi upravujú svoje fotky. Phoenix Photo Editor je pekne a prehľadne spracovaný fotoeditor, ktorý má pre teba pripravených veľa možností úprav tvojich fotiek.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. Medieval Defenders HD

A na koniec dnešného rebríčku tu pre teba máme ešte jednu bojovú hru. Úloha? Veľmi jednoduchá za každú cenu musíš ochrániť svoj hrad pred nepriateľom.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk