3 aplikácie, ktoré sú dnes ZADARMO

0

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1.Paper Keyboard

Si už unavený písaním na obrazovku tvojho iPhonu? Zabudnite na bluetooth, použite papier. Stačí si vytlačiť určitý PDF dokument a využiť ho ako klávesnicu. Ako? Postav iPhone na vyznačené miesto na papier a kamera fotoaparátu detekuje tvoje prsty za pomocou určitého algoritmu. Môžeš hrať hry, chatovať s priateľmi, posielať emaily – proste čokoľvek.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2.  OSnap

Pozor, máme tu niečo pre milovníkov selfies. OSnap je skvelou voľbou, vďaka ktorej bude robenie tohto typu fotografií zábavné a jednoduché. Stačí poklepať kamkoľvek na obrazovku a aplikácia ťa ihneď odfotí.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. Text Video

Text Video ti prináša jednoduchú cestu, ako pridávať do tvojich videí text. Vďaka tejto aplikácii môže byť text rôzne zdeformovaný, pretočený či animovaný. TextVideo ponúka stovky rôznych fontov, efektov a dokonca i hudby. Aplikácia ti tiež ponúka základné editačné funkcie pre tvoje videá.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk