3 aplikácie, ktoré sú dnes ZADARMO

0

Dnes ti opäť prinášame 3 aplikácie, ktoré si môžeš do svojho iPhonu či iPadu stiahnuť úplne zadarmo. Ešte predtým, než sa do toho pustíme, by sme ťa chceli upozorniť, že ponuka je časovo limitovaná a niektoré aplikácie v čase keď toto čítaš už nemusia byť zadarmo. Stáva sa to ale málokedy, poďme teda na to.

1. Arrange

Aplikácia Arrange bola vytvorená pre všetkých nadšených fotografov. Za pomocou rôznych animácií a intuitívnych interakcií bude Arrange tvojím veľkým pomocníkom pri vytváraní koláží.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Cool HD Wallpapers

Dnes tu máme aj skvelú aplikáciu pre milovníkov pekných pozadí. V aplikácii Cool HD Wallpapers si budeš môcť vybrať s rôznych fotiek a pozadí. Určite aj ty nájdeš medzi nimi to pravé pre teba.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. Active Alarm

Začni sa prebúdzať zábavným a podmanivým spôsobom s touto aplikáciou. Vypni vyzváňajúci alarm tým, že si zahráš minihru, ktorá bola vytvorená s cieľom stimulovať tvoju mentálnu či fyzickú aktivitu. Alarm sa bude opakovať každú minútu, kým úspešne nedokončíš minihru. Konečne nejaký budík, ktorý ťa zaručene dostane z postele!

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk