3 aplikácie, ktoré sú práve teraz v zľave

0
AppStore-Svetapple.sk

V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu v zľave. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. TextGrabber + Translator

TextGrabber + Translator je skvelá a užitočná aplikácia. Pomocou tejto aplikácie si budeš môcť z fotky vystrihnúť text, ktorý potrebuješ napríklad prepísať, aby ti tam zbytočné veci nezavadzali. Následne ti aplikácia preloží tento text do jazyka aký potrebuješ.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: TextGrabber + Translator: OCR recognize, translate and save editable text from any printed material – ABBYY

Pôvodná cena: 9.99€

Cena po zlacnení: 1.99€

2. Tempo ™

Druhá v našom rebríčku je super hra Tempo ™. V hre sa snažíš zachrániť mesto Londýn pred psychopatom a jeho veľkou armádou. V hre sa nenachádzajú žiadne In-App nákupy, čo je veľmi dobré. Tak si ju stiahni a začni zachraňovať Londýn.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Tempo ™ – WARCHEST LIMITED

Pôvodná cena: 3.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

3. Galaxy Trucker

Adaptácia českej spoločenskej hry. Na hráčov čakajú stovky hodín stavania, lietanie, kľučkovanie medzi meteoritmy, deštrukcie a hlavne – vesmírne kredity! Galaxy Trucker je možné hrať ako v režime real-time hry, tak v novom ťahovom režime. To všetko lokálne proti 12 AI osobnostiam alebo s ďalšími spoluhráčmi na jednom zariadení, či online. Pripravená je aj nelineárna kampaň s viac ako 80 achievementami.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Galaxy Trucker – Czech Games Edition

Pôvodná cena: 7.99€

Cena po zlacnení: 2.99€

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk