3 aplikácie, ktoré sú teraz v zľave

0
AppStore-Svetapple.sk

V dnešnom článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu v zľave. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. DEAD EYES

Ak máš rád zombie tak táto hra je presne pre teba. DEAD EYES je turn – based puzzle hra v šedom hmlistom svete, kde vládnu krvilační zombie. V hre sa snažíš pomôcť Jackovi, ktorý zostal sám. Cieľom hry je dostať Jacka okolo zombie do bezpečia.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: DEAD EYES – LoadComplete

Pôvodná cena: 3.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

2. Table Tennis Touch

Zábavne spracovaný stolný tenis, ktorý bol v roku 2014 v App Store uznaný ako „Best of 2014“. Hra má skvelú grafiku a intuitívne ovládanie. Table Tennis Touch ťa určite pobaví a nebudeš chcieť prestať hrať.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Table Tennis Touch – Yakuto

Pôvodná cena: 3.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

3. SKRWT

Skvelá a jednoduchá fotoaplikácia. Ponúka veľa skvelých možností úprav tvojich fotografií. SKRWT obsahuje aj veľa rôznych efektov. Hneď po úprave svojej fotky ju môžeš rovno hodiť na Facebook alebo Instargram.

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: SKRWT – mjagielski

Pôvodná cena: 1.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk