3 aplikácie, ktoré sú v zľave

0
AppStore-Svetapple.sk

V tomto článku ti prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu v zľave. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť za pôvodnú cenu za hodinu, deň či týždeň.

1. Hardboiled

Hardboiled je skvelá strielačka, ktorá určite zaujme aj teba. Hra má super grafiku a veľmi dobre sa ovláda. Hra zaujme aj svojim dobrým dejom. Tak si ju stiahni a posúď sám, či sa ti bude páčiť tak ako nám.

iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Hardboiled – Game Dev Team

Pôvodná cena: 1.99€

Cena po zlacnení: 0.99€

2. Sid Meier’s Starships

Sid Meier’s Starships je hra pre fanúšikov vesmírnych strielačiek a celkovo sci-fi. Je to stratégia od veľmi známeho a legendárneho designera Sida Meiera. V hre tentokrát budete veliť flotile vesmírnych lodí,ťť tak si ju stiahni a začni hrať.

iPad Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Sid Meier’s Starships – 2K

Pôvodná cena: 14.99€

Cena po zlacnení: 8.99€

3. Spellcaster

Spellcaster je veľmi rozsiahla a zaujímavá gamebook. Spellcaster ti ponúkne pekný fantasy príbeh, ktorý sa ti určite zapáči ak si fanúšikom fantasy literatúry.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Spellcaster: Gatekeeper’s Oath – Tin Man Games

Pôvodná cena: 5.99€

Cena po zlacnení: 1.99€

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk