3 nové aplikácie v Appstore

0
nové-app-v-app-store---titulná-fotografia---SvetApple

Opäť ti prinášame zopár aplikácií, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zadarmo. Aplikácie sú rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda  pozrieť.

1. Santa Madness

Keďže sa nám tie Vianoce už blížia, prvá aplikácia v našom dnešnom rebríčku sa bude viazať na túto tématiku. S hrou Santa Madness sa vcítiš do známej postavy Santa Clausa. Tvojou úlohou bude rozniesť darčeky po celom svete ako on, kým slnko nevyjde na obzor.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. Black Boxes

Ak si rád potrápiš svoje mozgové závity a v obľube máš logické hry tak tu máme niečo pre teba. V hre Black Boxes budeš posúvať boxami tak aby si za čo najmenej ťahov nahral čo najviac bodov. To môže znieť jednoducho, ale opak je pravdou.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. Escargot Kart

No a nakoniec tu máme pre teba pripravenú závodnú hru. V hre Escargot Kart budeš ako slimák jazdiť na svojom vozítku po rozsiahlom svete. Tvojou úlohou bude snažiť sa prekonať rôzne prekážky, nahrať čo najviac bodov a tak sa dostať do cieľa.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk