3 NOVÉ APLIKÁCIE V APPSTORE

0
nové-app-v-app-store---titulná-fotografia---SvetApple

Opäť ti prinášame zopár aplikácií, ktoré sú teraz nové v App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zadarmo. Aplikácie sú rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda  pozrieť.

1. Rocket Ski Racing

Na začiatok, keď už nám konečne nasnežilo tu máme niečo pre lyžiarov. V hre Rocket Ski Racing budeš pretekať na lyžiach proti súperom tak trošku inak, pretože na chrbte budeš mať pripojenú raketu, ako už aj názov hry trošku napovedá. Hra ťa určite zabaví a ponúkne ti množstvo levelov.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

2. The Pit

Druhá aplikácia v našom  rebríčku je zaujímavá svojou grafikou. Hra The Pit je veľmi dobre spracovaná skákačka, ktorá ťa neprestane baviť. Čím ďalej zájdeš, tým viac bodov nahráš. Za nahraté body si následne môžeš kupovať rôzne postavičky a vylepšenia.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

3. Punch Club

No a nakoniec tu máme niečo pre tých, ktorí sú zameraný na box a bojové športy. Hra Punch Club nieje len taká obyčajná boxová hra, kde robíš stále len to isté. V tejto hre sa vcítiš do kože zápasníka so všetkým čo k tomu patrí tým, že v hre budeš musieť jesť, cvičiť, bojovať, spať proste robiť všetko tak, ako pravý boxer.

The app was not found in the store. 🙁 #wpappbox

Links: → Visit Store → Search Google

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 18 rokov a v súčasnosti som študentom tretieho ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk