3 NOVÉ APLIKÁCIE V APPSTORE

0
App-Store-Svetapple.sk

Opäť ti prinášame zopár aplikácií, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácie sú rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda  pozrieť.

1. Musician Day

Táto aplikácia ponúka rôzne hudobné štýly a žánre, prednastavenú hudbu, ekvalizér a možnosť nahrávania hudby. Vyber si z mnohých rôznych nástrojov či elektronického hudobného štýlu, zadaj si potrebné tempo a máš voľnú cestu k vytváraniu svojich skladieb.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Musician Day – Entertainment Zone, LLC

Cena aplikácie: Zadarmo

2. How to Exercise

Existuje veľké množstvo aplikácií, ktoré ti ponúkajú všelijaké tréningy, ale máloktorá aplikácia sa detailne zameriava na to, aby si spĺňal to najdôležitejšie – správne vykonávanie cvikov. Vďaka tejto aplikácii sa môžeš naučiť rôzne tipy, cvičebné plány a techniku správneho posilňovanie. Aplikácia How to Exercise obsahuje veľké množstvo videí s detailnými inštrukciami vykonávaných cvikov.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: How to Exercise – Training and Exercise Tips to Keep You Fit – Gooi Ah Eng

Cena aplikácie: 0.99€

3. Creative Lighting

Za pomocou aplikácie Creative Lighting môžeš premeniť svoje fotografie v umelecké diela behom okamihu. Aplikácia obsahuje veľké množstvo fotofiltrov a efektov, ktoré môžeš využiť pri zdokonaľovaní tvojich snímok.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Creative Lighting Photo Editor – Quantis,Inc.

Cena aplikácie: Zadarmo

About The Author

Volám sa Šimon, mám 17 rokov a momentálne študujem na gymnáziu v Žiline so všeobecným zameraním. Apple mám rád preto, lebo sa mi veľmi páči ich pokrokový design a technika. Pre svetapple.sk píšem hlavne aplikácie. Baví ma to môcť si ich všetky vyskúšať a potom ti ponúknuť môj zážitok z toho.