3 NOVÉ APLIKÁCIE V APPSTORE

0
App-Store-Svetapple.sk

Opäť ti prinášame zopár aplikácií, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ukážeme zopár aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácie sú rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa na ne teda  pozrieť.

1. Musician Day

Táto aplikácia ponúka rôzne hudobné štýly a žánre, prednastavenú hudbu, ekvalizér a možnosť nahrávania hudby. Vyber si z mnohých rôznych nástrojov či elektronického hudobného štýlu, zadaj si potrebné tempo a máš voľnú cestu k vytváraniu svojich skladieb.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Musician Day – Entertainment Zone, LLC

Cena aplikácie: Zadarmo

2. How to Exercise

Existuje veľké množstvo aplikácií, ktoré ti ponúkajú všelijaké tréningy, ale máloktorá aplikácia sa detailne zameriava na to, aby si spĺňal to najdôležitejšie – správne vykonávanie cvikov. Vďaka tejto aplikácii sa môžeš naučiť rôzne tipy, cvičebné plány a techniku správneho posilňovanie. Aplikácia How to Exercise obsahuje veľké množstvo videí s detailnými inštrukciami vykonávaných cvikov.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: How to Exercise – Training and Exercise Tips to Keep You Fit – Gooi Ah Eng

Cena aplikácie: 0.99€

3. Creative Lighting

Za pomocou aplikácie Creative Lighting môžeš premeniť svoje fotografie v umelecké diela behom okamihu. Aplikácia obsahuje veľké množstvo fotofiltrov a efektov, ktoré môžeš využiť pri zdokonaľovaní tvojich snímok.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Creative Lighting Photo Editor – Quantis,Inc.

Cena aplikácie: Zadarmo

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk