3 zaujímavé nové aplikácie v App Store

0
App-Store-Svetapple.sk

Opäť ti prinášame pár aplikácii, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ti ukážeme zopár takýchto aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa teda na ne pozrieť.

1. Vee for Video

Vee for Video je skvelý videoeditor, ktorý sa ti určite zapáči. Vee for Video ti ponúkne novú možnosť ako  upravovať videá. V tejto aplikácii si budeš môcť do videa vkladať rôzne filtre a tak ho ozvláštniť  a samozrejme je tu toho ešte omnoho viac.

iPhone Screenshot 1

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Vee for Video – Medious

Cena aplikácie: 1.99€

2. Relook

Relook je veľmi pekne spracovaná a prehľadná fotoaplikáca. Relook ti ponúkne možnosť zamaskovať drobné nedokonalosti, ktoré máš na tvári, ktoré sa ti proste nepáčia a nechceš aby ich niekto videl. Tak ak máš tento problém, aplikáciu si určite musíš stiahnuť.

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Relook – Sumoing Ltd

Cena aplikácie: 3.99€

3. Hitman: Sniper

No a posledná novinka v našom rebríčku je skvelá hra s názvom Hitman: Sniper. Ty budeš hrať rolu Agenta 47 ako sniper v prostredí Čiernej Hory. Čaká na teba 150 misií a 13 ostrelovacích pušiek. Viac o tejto skvelej hre sa dozvieš na našej stránke priamo tu!

iPhone Screenshot 3

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Hitman: Sniper – SQUARE ENIX INC

Cena aplikácie: 4.99€

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk