3 zaujímavé nové aplikácie v App Store

0
App-Store-Svetapple.sk

Opäť ti prinášame pár aplikácii, ktoré sú teraz nové na App Store. V tomto článku ti ukážeme zopár takýchto aplikácií, ktoré však nemusia byť zdarma. Aplikácia sú to skutočne rôzneho druhu a plnia rozličné funkcie. Poďme sa teda na ne pozrieť.

1. Speed

Speed je aplikácia, ktorá ukazuje tvoju aktuálnu,  maximálnu a priemernú rýchlosť v km/h. Navyše ukazuje smer akým ideš, súčasný čas a tiež čas jazdy. Speed môžeš využiť nielen pri riadení auta, ale aj pre jazdu na bicykli, motorke, autobusu alebo vlaku.

iPhone Screenshot 1

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Speed > – PIETER HORCHNER

Cena aplikácie: 0.99€

2. watchnote – Memo App for the Apple Watch

Myšlienky a nápady, ktoré ťa napadnú alebo rôzne udalosti, nákupný zoznam a ďalšie potrebné veci môžeš zadať pomocou hlasu do Apple Watch bez toho, aby si musel vyťahovať iPhone. Skvelá aplikácia, v ktorej môžeš veľmi ľahko zaznamenávať rôzne poznámky, ktoré sú potom prevedené do tvojho iPhonu. Správy, ktoré nahráš do iPhonu tiež môžeš prijať na Apple Watch.

iPhone Screenshot 3iPhone Screenshot 4

iPhone Screenshot 1iPhone Screenshot 2iPhone Screenshot 4

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Zombies vs Soldier – Doan Thanh

Cena aplikácie: 0.99€

3. Zombies vs Soldier

Jedná sa o akčnú a zaujímavú hru, ktorá má veľmi jednoduché ovládanie. Pandémia premenila niektoré osoby na zombie a tí, čo prežili boli evakuovaní z ohrozených oblastí. Avšak jedna malá dedinka zostala v obkľúčení týchto zombie. A úplne nečakane – ty si jediným vojakom, ktorý  môže všetkých zachrániť!

iPhone Screenshot 1

iPhone Screenshot 2

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: watchnote – Memo App for the Apple Watch – forYou inc.

Cena aplikácie: Zadarmo

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk