3 známe aplikácie dostali aktualizáciu pre Apple Watch!

0
Shazam on Apple Watch - svetapple.sk

Spoločnosť Apple predstavila produkt, vďaka ktorému už nebudete musieť siahať rukou do vášho vrecka vždy, keď budete potrebovať nejakú hlúposť. Všetko si vďaka jednoduchému ovládaniu skrátka vybavíte cez displej hodiniek Apple Watch. pozrite sa na 3 aplikácie, ktoré boli posledne aktualizované a dostali podporu hodiniek.

Aplikácie

Aktualizáciu, ktorá prináša aj podporu Apple Watch dostalo a ešte bude dostávať množstvo aplikácií, či už viac, alebo menej používaných. V dnešnej dobe nám jednoducho tieto programy zjednodušujú život a od toho sú tu aj Apple Watch. Práve preto musia vývojári vyvíjať špeciálne verzie daných aplikácií. Pozrite sa na posledné tri, ktoré sú nám všetkým veľmi dobre známe.

Shazam

Pokiaľ počúvate hudbu a niekedy potrebujete zistiť názov skladby, autora či daného albumu, pravdepodobne už viete, akú aplikáciu máte použiť. Po novom bude možnévyhľadávať aj priamo na vašom zápästí, čím vlastne celá služba dostane úplne iný rozmer. K dispozícií bude samozrejme aj predošlé vyhľadávanie či služba automatického vyhľadávania.

shazam-svetapple.sk

Pokiaľ ešte nemáte Shazam sťahujte tu: Shazam – Shazam Entertainment Ltd.

 OneDrive

Spoločnosť Microsoft taktiež predstavila špeciálnu verziu aplikácie pre Apple Watch a to konkrétne OneDrive. V aplikácií budete môcť prezerať fotografie či celé albumy, ktoré máte vo vašom cloudovom úložisku a v prípade potreby ich budete môcť taktiež vymazať. To všetko na maličkom displeji hodiniek!

Pokiaľ ešte nemáte OneDrive sťahujte tu: OneDrive – Cloud storage for files & photos – Microsoft Corporation

RunKeeper

Aj populárna aplikácia RunKeeper dostáva svoju špeciálnu verziu určenú pre hodinky Apple Watch. Vďaka aplikácií, ktorá bude v hodinkách vám na ich displeji bude vedieť aplikácia zobrazovať napríklad ubehnutú vzdialenosť, čas či priemernú rýchlosť.

Pokiaľ ešte nemáte RunKeeper, sťahujte tu:RunKeeper – GPS Running, Walk, Cycling, Workout and Weight Tracker – FitnessKeeper, Inc.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk