5 aplikácií pre iOS, ktoré sú dnes zdarma!

0
app store-svettaple.sk

V dnešnom článku vám opäť prinášame zopár aplikácií, ktorých vývojári sa rozhodli, že ich na určitý čas ponúknu úplne zadarmo. Ako to v prípade takýchto aplikácií býva, nevieme presnú dobu trvania tejto akcie, preto sa môže stať, že aplikácie budú opäť platené za hodinu, deň či týždeň.

1. Printer Pro

Skvelá aplikácia, ktorá umožňuje tlačenie rôznych dokumentov, súborov alebo mailov priamo z vášho iPhone či iPadu. Vďaka tejto aplikácii, už nebudete musieť neustále synchronizovať vaše zariadenia s počítačom, keď si budete chcieť niečo vytlačiť.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Printer Pro – print documents, photos, web pages and email attachments – Readdle

Pôvodná cena: 6,99$

 2. 9,999+ Cool Abstract Wallpapers

Aplikácia určená pre milovníkov rôznych wallpaperov. Vďaka tejto aplikácii si budete môcť meniť pozadie na vašom telefóne kedy sa vám zachce, nakoľko aplikácia obsahuje skutočne veľké množstvo rôznych abstraktných tapiet.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: 9,999+ Cool Abstract Wallpapers – Rise Up Labs

Pôvodná cena: 0,99$

3. Holographium

Zaujímavá aplikácia, ktorá každej vašej fotografii vdýchne futuristický nádych. Pomocou tejto aplikácia, budete môcť do svojich fotografií vkladať rôzne svetelné nápisy, ktoré budú pôsobiť hologramickým dojmom.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Holographium — The 3D Light Painting Machine – Franz Bruckhoff

Pôvodná cena: 4,99$

4. Pictwo

Zaujímavá fotoaplikácia, vďaka ktorej budete môcť robiť dokonalé fotografie. Aplikácia umožňuje taktiež pridávanie rôznych motívov a filtrov do fotografií, čo vám zaručí, že vaše snímky budú vyzerať úžasne.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: Pictwo – Invnt

Pôvodná cena: 0,99$

5. TurboCollage Pro

Ďalšia fotoaplikácia v dnešnom zozname, ktorá prináša možnosť, ktorú isto veľa ľudí ocení. Aplikácia určená pre iPad totiž dovoľuje vytváranie koláží z vašich fotogafií a to presne tak, ako si budete želať.

Aplikáciu si môžte stiahnuť priamo tu: TurboCollage – Collage Creator – SilkenMermaid

Pôvodná cena: 2,99$

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk