Aktualizácia Instagramu: Opakovanie videa!

0
Instagram-svetapple.sk

Instagram je v dnešnej dobe najväčšia sociálna sieť určená na zdieľanie videí či fotografií. Svoje momenty tu denne pošlú milióny používateľov a práve preto sa už dávnejšie autori tejto aplikácie rozhodli, že ju rozšíria aj o video. Dnes sa aktualizácia dotkla práve neho a používateľov čaká niekoľko nenápadných noviniek.

Opakovanie videa

Hádam najväčšia z nich je opakovanie videa dokopy. Pokiaľ sme chceli pred aktualizáciou vidieť dané video ešte raz, museli sme naň klasicky kliknúť. Dnes už to tak nefunguje a Instagram zlučuje videá do slučky tak, aby sa po skončení opäť zapli. To však nie je jediná zmena, ktorá pri videách nastala. Ďalšou novinkou je aj automatické prehrávanie videí. Od aktualizácie sa vám budú videá spúšťať automaticky hneď potom, ako na ne kliknete, poprípade sa zobrazia na vašej nástenke. Tvorcovia tvrdia, že by to malo dopomôcť k lepšiemu prehľadu nad obsahom, čo znamená, že by vám už nemalo nič ujsť. Instagram sa samozrejme dočkal aj niekoľkých iných vylepšení, medzi ktoré patrí určite oprava niektorých chýb, či vylepšená stabilita. Aktualizáciu nájdete už klasicky v sekcii „aktualizácie“ v iTunes AppStore. (Ak ju tu nenájdete, možno  sa vám už nainštalovala automaticky!)

Instagram - svetapple.sk

Instagram – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk