Aplikácia Facebook beží aj keď ju vypneš!

1

Facebook je v súčasnosti najväčšia sociálna sieť, o čom niet pochýb. Nachádza sa tu už kadekto a všetko prebieha cez desktopovú, ale aj cez mobilnú verziu tejto sociálnej siete. Napríklad taký iPhone mal aplikáciu Facebook ako jeden z prvých a práve vďaka tomu možno sociálna sieť funguje na takej obrovskej úrovni, na akej je dnes. Nie všetko je ale dokonalé a aj vývojári aplikácie pre Facebook sa môžu pomýliť!

Aplikácia stále beží

Aplikácia Facebook, ktorá totiž už sama o sebe kradne dosť baterky najmä kvôli tomu, že nás neustále zaujímajú „hlúposti“, ktoré zdieľajú naši priatelia nie je vôbec šetrná ani potom, ako ju používateľ vypne priamo v multitaskingu alebo v nastaveniach. Stále beží na pozadí a stará sa o pomerne veľký úbytok batérie. Vývojári spoločnosti Facebook už túto pomerne nezvyčajnú chybu priznali a na miesto špekulovania pracujú na tom, ako by ju bolo možné opraviť. Samozrejme im je ľúto, že sa niečo takéto udialo, ale žiaľ chyby sa stávajú a práve preto to treba pochopiť.

Namiesto svojej ľútosti nám ale mohli aspoň len naznačiť, prečo daná aplikácia stále beží na pozadí. Žeby nás nechcene hromadne sledovala? To sa v súčasnosti asi nedozvieme. Každopádne, ak ti Facebook žerie priveľa baterky a tebe to vadí, vymaž si aplikáciu a používaj primitívnejšiu verziu priamo cez vyhľadávač Safari.

Facebook aplikace běží na pozadí i když jí to zakážete. Na opravě se pracuje

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk