Apple propaguje Apple Music cez filter na Snapchate!

0

Spoločnosť Apple propaguje svoju novú hudobnú službu Apple Music na miestach, kde by sme to možno nečakali. Nie, teraz nemáme na mysli konkrétne rozloženie reklamných billboardov, ale skôr spôsob akým Apple Music propaguje. Už sme písali o Snapchate, ktorý ti ponúkne nahliadnuť do Beats1 rádia. Apple však na Snapchate ukazuje aj iný spôsob propagácie!

Apple Music na Snapchate

Apple sa rozhodlo propagovať Apple Music v niektorých mestách naozaj netradičným spôsobom a využilo na to sociálnu sieť Snapchat, v ktorej si používatelia medzi sebou vymieňajú fotky. Okrem svojho informačného účtu sa rozhodlo so zakladateľmi služby dohodnúť a na určitých miestach (napríklad v New Yorku či Los Angeles) po novom zobrazuje nový filter s odkazom na Apple Music. 

Snapchat tieto špeciálne filtre zobrazuje vždy len na určitých miestach na základe tvojej súčasnej polohy. Je viac než pravdepodobné, že lokality v New Yorku či Los Angeles sú lokality, ktoré sa nachádzajú blízko Apple Store v týchto mestách. Uvidíme, či sa filter objaví aj na iných miestach v iných mestách. Vieme však len, že marketingové oddelenie vie presne ako zaútočiť na mladých, ktorí predovšetkým používajú Snapchat!

Apple Music Snapchat

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk