Asphalt 8: Airborne sa dočkal rozšírenia

0

Aj napriek tomu, že Aphalt 8: Airborne je už relatívne staršia hra, stále dokáže ponúknuť skvelú hernú zábavu či grafiku. Gameloft sa totiž rozhodol, že hru už po niekoľkýkrát rozšíri.

Rozšírenie

Nové rozšírenie, ktoré hra ponúka, sa týka najmä novej trate, ktorá sa nachádza v Dubaji. Okrem tejto naozaj prepracovanej trate v hre nájdeme aj o 5 nových vozidiel viac. Okrem toho do hry pribudne aj 74 nových herných eventov. Aj napriek tomu, že ide o staršiu hru, ktorá má už niečo vyše roka, zdá sa, že samotný vývojári z Gameloftu v nej vidia stále predajný hit a preto hru rozšírili. Celkovo by sme však už radšej očakávali nový diel tejto úspešnej racingovej série, ktorý je stále v nedohľadne. Uvidíme teda, kedy nám ho Gameloft ukáže a my vás o tom budeme samozrejme dobre informovať!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk