Bioshock vyjde na iOS!

0

Chlapci z 2K Games nás touto správou veľmi potešili, keď ju zverejnili na svojom Twitterovom účte. Áno, čítate správne, Bioshock vyjde na iOS a to možno ešte počas tohto leta.

Chlapci z 2K opäť prekvapili

Chlapci z Českého štúdia 2K Games opäť prekvapili a zároveň potešili množstvo používateľov! Na svojom Twitterovom účte totiž zverejnili správu o pripravovanom Bioshocku, ktorý už čoskoro vyjde na iOS. V hre nás nebudú čakať nijaké zbytočné In-App nákupy, a tak si ju budeme len z ľahkými zmenami (v ovládaní), vychutnať tak ako na PC. Dátum vydania zatiaľ nie je úplne známy, no predpokladá sa, že to bude niekedy počas tohto roka, či dokonca počas leta. Cena hry zrejme nebude malá, uvažuje sa o 10 až 20 dolároch. Treba však podotknúť, že v hre nebudú nijaké In-App nákupy, a tak za túto sumu dostanete plnohodnotnú hru!

Little-Sister-and-Big-Daddy

Bioshock na iPade… Pôjde o hru z rovnakým dejom ako v originále na PC – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk