Bola oznámená hra Futurama: Game of Drones

0
Futurama: Game of Drones-Svetapple.sk

A je to tu! Konečne sme sa dočkali! Spoločnosť Fox Digital Entertainment sa spojila s nemeckými vývojármi Woog, ktorí vytvoria mobilnú hru s titulom Futurama: Game of Drones.

Futurama: Game of Drones

V hre budeš s posádkou Planet Express viesť obchodnú vojnu proti dopravenej spoločnosti MomCo. Zároveň budeš doručovať náklad do nebezpečných a zradných prostredí a riešiť hádanky s Dronmi. Znie to pekne nezrozumiteľne, ale snáď sa čoskoro dozvieme viac o tejto hre. O dobrý výsledok by sa mali postarať herné legendy Dave Grossman (Secret of Monkey Island, The Wolf Among Us), Jonathon Myers (Hra o tróny: Ascent) a Patric M. Verrone (člen pôvodného autorského tímu). Dátum vydania hry nebol ešte presne stanovený, bohužiaľ ani orientácia. Ale určite sa už všetci tešíme. Kto by predsa nemal rád Futuramu a jej známe hviezdy, Bender, Leela, Fry, Hermes a ostatní. O ďalších informáciach ohľadne tejto hry ťa budeme ešte určite informovať.

 

 

About The Author

Volám sa Šimon, mám 17 rokov a momentálne študujem na gymnáziu v Žiline so všeobecným zameraním. Apple mám rád preto, lebo sa mi veľmi páči ich pokrokový design a technika. Pre svetapple.sk píšem hlavne aplikácie. Baví ma to môcť si ich všetky vyskúšať a potom ti ponúknuť môj zážitok z toho.