CSR 2 ukázalo teaser, zrejme nebudeš veriť, že ide o hru na iPhone

0
Dokonalé spracovanie - Recenzia: CSR Racing 2 - svetapple.sk

Pokiaľ patríš medzi automobilových nadšencov a iPhone vlastníš už nejaký ten čas, určite ti nie je cudzí titul CSR, ktorý vyšiel ešte pred pár rokmi ako hra, ktorá dokáže z našich iPhonov vytiahnuť absolútne maximum. Osobne si pamätám, keď táto hra vyšla niekedy v roku 2012 a ja som bol hotový z neuveriteľnej grafiky na svojom iPhone 4S. Dnes hra predstavila prvý teaser a ukazuje, že grafický výkon zariadení, ktoré nosíme vo vreckách môže bez problémov konkurovať Next-Gen konzoliam!


CSR 2

Vývojári skombinovali v novej hre svoju vášeň pre autá s vášňou pre dokonalé zobrazenie s plným výkonom iPhonu 6. Mclaren P1, ktorý máme možnosť vidieť na prvom traileri mi až nápadne pripomína trailer na Forzu Motorsport 5, kde rovnaké vozidlo vystupovalo ako hlavný aktér. Zábery majú určite veľkú kvalitu a bezpochyby môžu konkurovať aj spomínanému konzolovému titulu, ktorý bol predstavený exkluzívne pre Xbox One.

Hra však pravdepodobne prinesie jedno veľké sklamanie a druhé, s ktorým sme už tak nejak mohli rátať dopredu. Prvým z nich je, že s vysokou pravdepodobnosťou ostane len pri Drag racingoch a tak s vozidlami nikdy nebudeš môcť cítiť asfalt okruhu. Duhou horšou správou je fakt, že hru si asi len tak ľahko nekúpiš, pretože by malo ísť rovnako ako pri predchodcovi o free-2-play, čo určite nie je príliš obľúbená možnosť ako hrať hru, ale čo už. Vývojárom to pravdepodobne prinesie zaslúžené zisky a používatelia s tým nič nespravia.

CSR 2 - svetapple.sk

CSR 2 – svetapple.sk

CSR 2 - svetapple.sk

CSR 2 – svetapple.sk

CSR 2 - svetapple.sk

CSR 2 – svetapple.sk

CSR 2 - svetapple.sk

CSR 2 – svetapple.sk

CSR 2 - svetapple.sk

CSR 2 – svetapple.sk

CSR 2 - svetapple.sk

CSR 2 – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk