Cycloramic je zdarma pre iPhone 6!

0
Cycloramic - svetapple.sk

Cycloramic sa po svojom uvedení stala okamžite populárnou aplikáciou a preferoval ju aj technologický génius Steve Wozniak, ktorý je jeden zo zakladateľov niečoho, čo sa dnes nazýva  Apple. Táto aplikácia bola veľmi obľúbená  medzi používateľmi až kým neprišli zaoblené hrany. Vývojári sa však vynašli a použili americký alebo anglický adaptér! Dnes je aplikácia zdarma!

Cycloramic je zdarma

Cycloramic je skvelá vecička, ktorá vďaka vibračným motorčekom, dokáže otočiť váš iPhone o 360 stupňov s tým, že celý priebeh zaznamená a v podstate vznikne akási video panoráma. Tu však nastáva jeden problém a tým problémom sú zaoblené hrany na novom iPhone 6. Vývojári aplikácie sú zdá sa vynaliezaví a na to aby aplikácia fungovala využili jednoducho anglický alebo americký adaptér. V Eúrope majú používatelia trošku problém a sú nútení vyhľadávať iné, podobné alternatívy. Každopádne, aplikácia skvele funguje a odporúčame si ju minimálne stiahnuť, kým sa dá stiahnuť zadarmo!

Aplikáciu sťahujte tu: (Cycloramic for iPhone 6 (Not the 6+) – Egos Ventures)

Cycloramic - svetapple.sk

Cycloramic – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk