Cycloramic už aj na iPhone 6! Ako to?

0
Cycloramic - svetapple.sk

Pokiaľ vlastníte iPhone nejaký ten piatok a mali ste/máte jeho piatu generáciu, je dosť možné, že túto aplikáciu na vytváranie 360 stupňových videí poznáte. Bola totiž dosť obľúbená. Dokazuje to aj to, že ju propagoval sám Steve Wozniak a to, že sa napokon zaradila medzi Top aplikácie v iTunes App Store. Ako však môže fungovať na iPhone 6/6 Plus?

 

Zaoblené hrany

S príchodom novej generácie iPhonu 6 si možno autori aplikácie pomysleli, že ich nápad jednoducho skončil, kedže videá bolo možné vytvárať len pomocou hranatej strany iPhonu 5/5S. Zdá sa však, že predsa len dostali do svojich hláv novú myšlienku a vymysleli spôsob, ako na to bez toho, aby ste k smartfonu museli dokupovať všelijaké stojany! Postačí vám totiž vaša nabíjačka (musí ísť o USA adaptér), do ktorej medzi kolíky jednoducho iPhone položíte. Dobrou správou pre používateľov je, že vďaka tomuto riešeniu mohli autori urýchliť celý proces otáčania a tak teraz 180 stupňová otočka trvá iPhonu len 3 sekundy!

Cycloramic-iPhone-6

Stačí vám nabíjací adaptér! – svetapple.sk

Musíte si kúpiť novú verziu!

Žiaľ autori sa rozhodli z nového iPhonu niečo vyťažiť, a preto nezasadili používanie tejto aplikácie na iPhone 6 formou jednoduchého updatu starej verzie. Vytvorili totiž úplne novú aplikáciu, ktorú nazvali Cycloramic for iPhone 6 a tá stojí 1,79 €. Pokiaľ ste teda zaplatili za Cycloramic for iPhone 5/5S, máte jednoducho smolu!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk