Cydia tu nemusí byť navždy!

0

Jay Freeman, otec internetového obchodu Cydia Store oznámil, že jeho obchod tu nemusí byť navždy! Môže za to hlavne konkurencia.

Cydia mohla byť už vypnutá!

Tento hacker, ktorý je v komunite známy skôr pod pseudonymom Saurik oznámil, že už dávnejšie rozmýšľal o tom, že Cydiu jednoducho vypne. Aj napriek tomu, že mu prináša určite nemalú finančnú čiastku, z výslednej sumy si necháva len malý podiel a ostatné peniaze „vráža“ do iných činností ako napríklad podpora Jailbreak komunity. Hlavným dôvodom týchto jeho slov má byť hlavne konkurencia, ktorá komunitu jednoducho ničí a on sám nemá záujem starať sa o ňu a o samotný trh.

Problémom má byť aj Jailbreak

Druhým veľmi podstatným dôvodom má byť aj to, že tvorba Jailbreaku je stále ťažšia a ťažšia. Sám tvrdí, že čoskoro sa dostaneme do štádia, kedy bude hackerom trvať veľmi dlhú dobu, kým samotný Jailbrak vypustia von a odzrkadlí sa to aj na potencionálnych používateľoch, ktorým sa nebude chcieť ďalej čakať a jednoducho ho používať nebudú!

Featured88-642x569

Vďaka Jailbreaku a teda aj vďaka samotnej Cydií môžte robiť aj takéto podobné kúsky so svojim iOS zariadením, ktoré by vám bez toho jednoducho nešli! – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk