Ďalšia skrytá hra v Messengeri

0
Messenger-hra----titulná-fotografia---SvetApple

Prednedávnom sme ti pripravili článok a návod na to, ako si v Messengeri môžeš zahrať šachy v chate s tvojim kamarátom. Teraz tu pre nás má Messenger úplne niečo nové a jednoduchšie. Nová hra je basketbal. Jediné čo k tomu budeš potrebovať je iPhone, iPad alebo iné zriadenia, v ktorých máš aktualizovaný Messenger. 

Skrytá hra v Messengeri

Ako som už na začiatku spomenul, nová skrytá hra v Messengeri je basketbal. Ak teda máte aktualizovaný Messenger, postup je jednoduchý – otvoríš chat, na klávesnici so smajlíkmi vyberieš emotikon basketbalovej lopty, ten odošle do chatu a potom naň klikneš. Razom sa spustí hra, v ktorej si môžeš zahádzať na kôš s basketbalovou loptou. Tvojmu priateľovi sa bude ukazovať počet bodov, ktoré získaš a naopak, keď bude hrať on tak uvidíš ty koľko nahral tvoj kamarát bodov.

Ovládanie

how-to-play-basketball-on-facebook-messenger

Ovládanie snáď už nemohlo byť ani jednoduchšie. Hru ovládaš tak, že prstom rýchlo prejdeš po obrazovke a tým hodíš loptu na kôš. Za každý kôš sa objaví malý emotikon ako odmena a ak sa ti podarí dať 10 bodov, začne sa obruč pohybovať, aby si to nemal až také ľahké.

Záver

Facebook pridal hru do Messengera kvôli March Madness, ktorý odštartoval vo štvrtok a má tak užívateľom slúžiť ako akési spestrenie alebo pripomenutie udalosti. Basketbal v Messengeri má k tomu na konzolách alebo PC veľmi ďaleko, ale aj tak ide o vydarený zabijak času, ktorým sa môžeš zabaviť pri státí v rade, počas jazdy autobusom alebo pri čakaní na kamarátovu odpoveď v chate.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk