Google Analytics, konečne aj pre iPad

0

Google Analytics je systém, ktorý používajú takmer všetci blogeri, či redaktori podobných magazínov, ako sme my na to, aby mohli podrobne sledovať návštevnosť a čítanosť na svojich stránkach. Nachádza sa tu množstvo možností, ktoré sa dajú sledovať od návštevnosti až po zobrazenia stránky na určitom zariadení. Dnes však nastáva konečne ten moment, kedy Google svoj dokonalý systém sprístupnil aj pre iPad a navyše zdarma!

Doteraz len pre iPhone

Áno, Google Analytics tu už bol a dokonca aj pre iPad, no stále to bola len nepoužiteľná zväčšená iPhone verzia, ktorá nevyzerala dobre, a povedzme si pravdu v prípade iPadu sa dobre ani neovládala. Služba pre iPhone je však vynikajúco optimalizovaná a nájdeme v nej všetko čo potrebujeme vedieť. V prípade iPadu vidíme v službe obrovské plus, pretože jeho veľký displej a operačný systém je doslova stvorený pre prácu s webom (samozrejme nemyslíme písanie článkov, v tom iPad nie je práve ideálny).

Pokiaľ teda máte o službu záujem, bezplatne si ju môžte stiahnuť priamo tu!

aaa

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk