Hlasové správy od Facebooku preprísané! – svetapple.sk

0
facebook-svetapple.sk

Spoločnosť Facebook pripravuje  do Facebook Messengera celkom zaujímavú novinku, ktorú momentálne testuje na malej skupine používateľov.

Messenger - svetapple.sk

Messenger – svetapple.sk

O čo pôjde? To že cez Facebook Messsenger môžeme okrem textových správ posielať aj hlasové správy všetci vieme, no a tento fakt sa snaží využiť Facebook v novej technológii.

Ide o to, že nie vždy je vhodné hlasovú správu prehrávať. Určite sa to nehodí a ani nedá napríklad na meetingu, či na koncerte.

A tak sa momentálne testuje technológia, ktorá bude vaše hlasové správy prepisovať do správy textovej.

Myslíme, si, že je to celkom zaujímavé rozšírenie súčasných funkcií Facebook Messengera. Nakoľko sa však ujme, a či bude rozumieť aj slovenčine, je ešte otázne.

Zdroj:itspecial.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk