Inbox by Gmail prichádza na iPad!

0
Inbox by Gmail - svetapple.sk

Len minulý rok spoločnosť Google predstavila úplne novú aplikáciu Inbox by Google, ktorá v podstate spôsobila takú minirevolúciu v prezeraní našej pošty. Hneď po predstavení bolo jasné, že aplikácia bude veľmi obľúbená a na plnej čiare vyhráva nad svojou konkurenciou. Dnes sa vďaka novej aktualizácii dostáva z iPhonov aj na naše iPady!

iPhone aj iPad!

Aplikácia Inbox by Google sa konečne dočkala veľkej aktualizácie, ktorá ju umožní používať aj širokej verejnosti a nielen náhodným „šťastlivcom“, ktorí dostali pozvánky k jej stiahnutiu. Jednoducho povedané, Google v podstate vydalo oficiálnu verziu tejto aplikácie s kódovým označením 1.2 a okrem toho, že je naozaj pre všetkých, používatelia iPhonov si ju môžu nainštalovať aj na svoje iPady, čo  doteraz nebolo možné.

Vzhľadom na to, že používatelia mali doposiaľ rôzne problémy, napríklad s prezeraním priečinku „Doručená pošta“, Google oznamuje, že všetko už bolo opravené a tak sa nemusíte trápiť s touto chybou, ktorá vďaka aktualizácii zmizne. Okrem toho tu samozrejme nastali aj nejaké drobné zmeny ako aj zlepšenie stability.

Pokiaľ máte o aplikáciu záujem, stiahnite si ju tu:(Inbox by Gmail – the inbox that works for you – Google, Inc.)

Inbox by Gmail - svetapple.sk

Inbox by Gmail – svetapple.sk

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk