Instagram má 300 000 000 užívateľov!

0
Instagram-svetapple.sk

Sociálna sieť, ktorá neslúži v podstate na nič iné, ako na zdieľanie fotografií a videí medzi používateľmi sa dočkala nevídaného úspechu. Už od jej počiatku bola veľmi obľúbenou medzi množstvom používateľov. Svojho ohromného rastu sa však dočkala až pred dvoma rokmi, kedy ju odkúpil gigant Facebook na čele s jeho zakladateľom a zároveň generálnym riaditeľom Markom Zuckerbergom!

Oslava

Sociálna sieť Instagram je veľmi známa medzi mnohými mladšími ale aj staršími ročníkmi. Ľudia na ňu pridávajú naozaj rôzne fotografie z celého sveta. V posledných dňoch sa však používateľom podarilo prekročiť rekordnú hranicu 300 000 000! Ide o naozaj neuveriteľné číslo a samotný zakladateľ tejto mobilnej sociálnej siete Kevin Systrom, ako aj jej súčasný majiteľ Mark Zuckerber sa rozhodli, že tento úspech oslávia a tak na samotnú sociálnu sieť umiestnili fotografiu, z takzvanej „gravity room“, ktorá sa nachádza v sídle instagramu.

„Gratulujeme komunite Instagramu za dosiahnutie 300 000 000 ľudí! Tu je fotografia, na ktorej ja a Kevin oslavujeme v Instagram Gravity Room“

300 000 000 používateľov je naozaj dosť a preto tvorcom instagramu gratulujeme. Len pre predstavu sociálnu sieť Twitter, ktorá nie je v našich končinách až tak používaná ako inde používa približne 284 000 000 používateľov a tak je posledný úspech instagramu naozajstným úspechom!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk