Instagram začína využívať na reklamu 3D Touch a Apple Pay!

0
instagram-3D-Touch---titulná-fotografia---SvetApple

Jedna z najväčších sociálnych sietí na svete, Instagram, ktorý v súčasnosti patrí pod Facebook je známy predovšetkým tým, že ako jeden z prvých zakomponoval 3D Touch aj do svojej aplikácie vďaka čomu získali používatelia na nových iPhonoch omnoho pohodlnejšie ovládanie. Najnovšie by ale chcel posunúť technológie na novú úroveň. Apple Pay a 3D Touch bude využívať na reklamy!

Nové technológie na reklamy a nakupovanie

Instagram prináša úplne nový spôsob nakupovania in-app cez službu Apple Pay. Najnovšie má tlačidlo Shop Now, ktoré po kliknutí zobrazí používateľovi hneď 3 možnosti. Najnovšie je tiež zobrazovaná úplne nová reklama, ktorá bude funkčná len po silnejšom pritlačení na displej, vďaka čomu dostanú inzerenti omnoho väčšiu odozvu, nakoľko by reklama bežala len vtedy, keď by si to želal samotný používateľ. Navyše tu vidíme výhodu aj pre samotných používateľov Instagramu, nakoľko ich už zbytočná reklama nebude toľko otravovať. Uvidíme, kam až sa možnosti 3D Touch dostanú, no vývojári ho začali zakomponovávať do svojich aplikácií naozaj veľmi rýchlo!

Zdroj: iphonehacks.com

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk