Jailbreak Pangu na iOS 8! – Návod

0

Vývojári s Pangu si dali záležať aj na svojom najnovšom Jailbreaku, ktorý už dávnejšie vyšiel von ,avšak len pre používateľov operačného systému Windows. Dnes sa však situácia zmenila a nový Jailbreak nainštalujete už aj z vášho OS X zariadenia. Pozrite si jednoduchý návod, na inštaláciu Jailbreaku!

Upozornenie

Redakcia www.svetapple.sk nezodpovedá za žiadne prípadné škody či problémy, ktoré mohli počas inštalácie alebo užívania Jailbreaku nastať na vašom zariadení. Celý nižšie uvedený postup vykonávate na vlastné riziko. Osobne sa s inštaláciu Jailbreaku nestotožňujeme, no pre jeho priaznivcov prinášame návod – ako na to.

jailbreak_2

Návod

Nový Jailbreak je samozrejme dostupný aj na iPhone 6/6 Plus či iPad mini 3 a iPad Air 2. Inštalácia je pomerne jednoduchá. Na vašom zariadení musí byť samozrejme nainštalovaný buď iOS 8.0, 8.0.1 alebo iOS 8.1,1. Samozrejme si zariadenie nezabudnite pred samotnou inštaláciu zálohovať, aby ste neprišli o všetky svoje súbory. Potom si už len stačí stiahnuť Jailbreak z oficiálnych stránok Pangu a postupovať podľa videa, ktoré je uvedené nižšie!

Jailbreak inštalujete na vlastnú zodpovednosť!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk