Jailbreak tweak: Alympus, multitasking, ktorý budeš milovať!

0
Alympus - svetapple.sk

Aj keď nie sme ako redakcia priaznivci Jailbreaku, nájdu sa aj nadšenci odomknutých iOS zariadení a tweakov, ktoré im zjednodušujú život. Práve takýmto tweakom je aj Alympus, ktorý je vlastne takým vydareným multitaskingom pre iPhone. Je dokonca tak vydarený, že ten komu sa zapáči (čo bude nepochybne naozaj veľa ľudí) si stiahne a nainštaluje Jailbreak len kvôli nemu!

Alympus

Nie je to zas až tak dávno odkedy sme mali možnosť vidieť niečo veľmi zaujímavé, čo sa odohralo na Jailbreak a zároveň na Apple scéne. Vzhľadom na to, že Jablková spoločnosť v roku 2013 prešla na úplne nový dizajn iOS 7, musela sa niečim inšpirovať na dodatočné funkcie a tak inžinieri otvorili Cydiu a hľadali rôzne tweaky, ktoré by ich mohli inšpirovať. Napríklad taký multitasking, ktorý sa v súčasnosti nachádza na iPhone vyzeral pred iOS 7 úplne ináč, no jeho súčasnú podobu sme už v tej dobe poznali zo Cydie. Vyplýva teda z toho to, že spoločnosť Apple využíva Jailbreak komunitu aj na to, aby sa tak trošku inšpirovala s novinkami v iOS.

Jedným takým tweakom, ktorým by sa v budúcnosti mohlo Apple inšpirovať je určite Alympus, čo je vlastne taký rozšírený multitasking, ktorý okrem iného prináša množstvo ďalších funkcií ako napríklad vylepšený hudobný prehrávač či ovládacie centrum, do ktorého je možné popridávať ďalšie dodatočné funkcie. Poďme však k tomu hlavnému, multitaskingu. Ten totiž nie je len krajší ale aj omnoho praktickejší a jednoduchší. Jeho ovládanie spája vydarené prechody a hlavne lepší prehľad v otvorených aplikáciach, ktorý v iOS 8 nedostaneš. Celé to pôsobí veľmi dobre a tento tweak aj niečo stojí. Jeho cena je 3,99$ avšak za túto cenu dostaneš naozaj skvelú vec. Tak čo, sťahuješ kvôli Alymupusu Jailbreak?

alympusresizeexample

Multitasking – svetapple.sk

Hudobný prehrávač - svetapple.sk

Hudobný prehrávač – svetapple.sk

 

 

alympus - svetapple.sk

alympus – svetapple.sk

 

Ovládacie centrum - svetapple.sk

Ovládacie centrum – svetapple.sk

zdroj: cultformac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk