Jailbreak 8.3 je na svete!

0

Spoločnosť Apple v predošlých verziách operačného systému iOS 8 významne zapracovala na bezpečnosti a tak nebolo možné dlhodobo vytvoriť Jailbreak pre súčasnú verziu iOS 8.3. Avšak, známej hackerskej skupine TaiG sa podarilo v dnešných dňoch prelomiť všetky kódy a sprístupniť tak Jaiblreak pre používateľov.  

Jailbreak 8.3

Hackerom sa v posledných dňoch podarilo prelomiť bezpečnosť iOS 8.3 a tak si ho používatelia z celého sveta môžu inštalovať na svoj iPhone 6 či iPhone 6 Plus. Všetko je zatiaľ dostupné len pre Windows, no hackérska skupina TaiG sľubuje, že už onedlho sa dočkáme aj verzie pre Mac OS X.

Tak či onak, vývojári nového Jailbreaku stále varujú, že ide len o prvotnú verziu a tak môže spôsobiť niektoré problémy, či nekompatibilitu s niektorými nástrojmi. Saurik doteraz nevytvoril Cydia Substrate pre iOS 8.3 a práve preto odporúčame inštaláciu tohto Jailbreaku skôr skúseným jedincom. Vopred ťa však upozorňujeme, že pokiaľ si Jailbreak predsa len nainštaluješ a vznikne nejaký problém, či závada, redakcia svetapple.sk nijako nezodpovedá za spôsobené problémy!

Jailbreak pre iOS 8.3 sťahuj tu!

iOS 8.3 jailbreak - svetapple.sk

iOS 8.3 jailbreak – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk