Jailbreak iOS 7.1.x dostupný!

0

Čínska skupina, ktorá sa nazýva Pangu predstavila svoj Jailbreak pre všetký iOS zariadenia s nainštalovanou verziou 7.1.x.  Internetom sa veľmi rýchlo rozniesla táto správa a my vám môžeme poskytnúť podrobný návod.

Upozornenie

Tento Jailbreak nepochádza od oficiálne overených zdrojov a preto vám ho neodporúčame inštalovať! Podľa správ používateľov, ktorý si tento Jailbreak nainštalovali neobsahuje žiadne vírusy ani škodlivé súbory. Je len na vás či riziko podstúpite alebo nie. Celí postup vo videu robíte na vlastné riziko! Redakcia www.svetapple.sk nezodpovedá za prípadné vzniknuté škody na vašom iOS, či inom zariadení!

Návod

Tento Jailbreak sa dá nainštalovať len v tom prípade, že máte v počítači operačný systém Windows. Pre Mac zatiaľ nie je dostupný. Súbor si stiahnite na oficiálnej stránke Pangu. Nezabudnite zariadenie zálohovať a postupujte podľa videa pod článkom.

zdroj: www.9to5mac.com

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk