Jelly Jump – hra, ktorá vás zamestná

0

Je to ďalšia z hier, ktoré si radi zahráme, keď nemáme čo robiť na dlhých cestách autobusom alebo v lavici na nudnej školskej hodine. Všetci to poznáme. Je to jednoduchá hra, ktorú hneď pochopíte a nebudete vedieť prestať.

Jelly Jump

Hneď ako hru zapnete sa pred vami akoby „narodí“ vaša kocka celá zo želé a môžte začať hrať. Ovláda sa veľmi jednoducho. Len klikáte na displej a skáčete s vašou Jelly kockou. Snažíte sa ujsť pred olejom, prekonať svoje rekordy a zbierať body aby ste si mohli otvoriť ďalšie Jelly kocky. Hra je stále rýchlejšia a ťažšia. Políčka, na ktoré skačete prichádzajú rýchlejšie a mení sa tiež  spôsob, akým prichádzajú. Ďalším zábavným prvkom je spracovanie hry, keď vás prichádzajúce schody zaseknú vaša Jelly kocka sa snaží dostať von a niekedy sa jej to aj podarí, len treba čo najrýchlejšie klikať na displej vášho zariadenia. Jelly Jump si môžte stiahnuť tu: (Jelly Jump – Ketchapp)

Jelly Jump - svetapple.sk

Jelly Jump – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk