Modern Combat 5 už čoskoro!

0

Pokračovanie úspešnej Fps Modern Combat bude pokračovať už piatym dielom. Dnes už vieme, že hra bude mať podtitul s názvom „Blackout“. Hra mala byť predstavená ešte v roku 2013, ale tvorcovia oznámili meškanie a presunuli vydanie na rok 2014. Kedže tu tento rok už máme, začínajú sa dohady o predstavení. Šepká sa, že to bude už čoskoro!

Čo zatiaľ vieme  je to, že hra bude situovaná v Benátkach. Hlavnou postavou bude Phoenix, ktorý sa bude snažiť zastaviť po zuby ozbrojenú skupinku teroristov, ktorí budú prevážať zbrane hromadného ničenia. Nám zatiaľ zostáva len slintať nad skvelými zábermi z traileru a dúfať že nás už tvorcovia nebudú dlho nechávať v napätí a hru predstavia už čoskoro!

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk