No konečne, Instagram prináša skvelú vec!

2
Instagram-novinka---titulná-fotografia---SvetApple

Instagram priniesol pred pár týždňami úplne novú aktualizáciu, ktorá okrem niekoľkých menších zmien a vylepšenia stability celej aplikácie prináša aj jednu novú funkciu, ktorú spoločnosti neskutočne kvitujeme. Najnovšie sa totiž môžeš naraz prihlásiť na viacero účtov čo určite ocení nejedna osoba, ktorá používa dva instagramy či už z pracovných alebo súkromných dôvodov! 

No konečne, Instagram prináša skvelú vec!

Ja osobne som používateľom Instagramu niekoľko rokov. Mám svoj súkromný profil, kde mám niekoľko fotiek a starám sa o ne, no v súčasnej dobe s tým mám nemalý problém, pretože sa starám aj o druhý Instagramčo je vlastne Instagram nášho webu.

Nedá sa preto byť stále rovnako aktívny na oboch účtoch a to z toho dôvodu, že ma nebaví neustále medzi nimi prepínať. Tomu už ale odzvonilo a Instagram prináša novú funkciu, vďaka ktorej je prepínanie omnoho pohodlnejšie a rýchlejšie ako doteraz, ale pozor, nie je pre všetkých!

Už niekoľko týždňov je toto možné pre vybraných používateľov Androidu, ktorí mohli prepínať veľmi rýchlo a jednoducho svoj účet. V spoločnosti si ale zjavne uvedomili, že IG používajú pravdepodobne aj vo väčšej miere prevažne ľudia na iOS. Práve preto je nová funckia sprístupnená aj tu, musíš byť ale šťastlivec.

svetapple.sk na instagrame!

Svetapple.sk na instagrame! (klik na obrázok)

Určite sa pýtaš prečo, a my máme jednoduchú odpoveď. Funkcia je jednoducho stále vo fáze testovania a spoločnsoť ju nespustila „oficiálne“. Nám napríklad stále sprístupnená nebola, no je možné, že tebe áno, vyskúšaj sa preto odhlásiť zo svojho účtu a ak pri prihlasovaní nájdeš možnosť „pridať účet“, tak patríš medzi percento šťastlivcov.

Hoci si budeme musieť ešte počkať, kým príde služba aj ku nám, dosť nám to uľahčí život a nepochybne nie sme jediní. Instagram je skvelý, je to dobré komunikačné médium a sleduje nás na ňom už 2300 z vás. Preto dúfame, že funkcia príde už čoskoro aj pre nás aby sme ti mohli prinášať ešte lepší a zaujímavejší obsah aj tu!

instagram - svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk