Nová vydarená hra Smash Hit

0

Pokiaľ sa chcete pohodlne odreagovať po ťažkom dni, potom je tu pre vás jedna naozaj vydarená hra od Mediocre AB. Jej názov je Smash Hit a v podstate aj dobre vystihuje pointu tejto hry. V hre prechádzate rôznymi sklenenými prekážkami a pomocou kovových guličiek ich rozbíjate.

Čo nám hra ponúka?

Hra je rozdelená do 50 rozličných miestností s 11 grafickými rozdielmi medzi nimi (teda v podstate levelmi).

Hra plne komunikuje s Gamecenterom, čo znamená, že sa môžete porovnávať so svojimi priateľmi. Hru si môžete zdarma stiahnuť tu, alebo v App Store. Celá táto zábavka je síce zdarma ale iba dovtedy, pokiaľ vám nezačne liezť na nervy to, že vždy po tom čo skončíte, musíte hrať úplne odznova. Pokiaľ by ste však boli ochotný zaplatiť 1,79 €  môžete hrať odtiaľ, kde ste naposledy skončili.

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk