Nový Need For Speed ponesie názov „No Limits“!

0

Už sú to dva roky od chvíle, kedy nám EA predstavila svoj posledný diel závodnej „racingovky“ s názvom „Most Wanted“, ktorý vychádzal z PC a konzolovej verzie.  Za túto hru musíme tvorcom poďakovať, pretože im naozaj vyšla. Ako však EA poznáme, dokáže hru aj pekne pokaziť. Dôkazom je Real Racing 3, ktorý je graficky a ovládaním zvládnutý naozaj na jednotku, no po „free-to-play“ stránke je to katastrofa!

Ako sa na to prišlo

Pravdepodobne ste si mysleli, že EA predstavila svoju novinku klasickým spôsobom, na nejakej konferencii, či formou nejakého rozhovoru. Nie je to však celkom tak. Na to, že sa na novom Need For Speed naozaj pracuje sa prišlo tak, že celosvetovo známy driftér Ken Block, vypustil do sveta fotografie svojho najnovšieho driftérskeho náčinia ( Ford Mustang 1965), na ktorého nárazníku sa nachádzal nápis Need For Speed a dokonca aj názov dielu „No Limits“.

brenda_priddy_Ken-Block1

Dúfajme, že to nepokazia

Need For Speed Most Wanted pre iOS bol celkom dobrým herným titulom, ktorý nás dokázal pobaviť aj na viac, ako dva či tri závody. Spôsobené to bolo preto, lebo nebol zadarmo a EA si zaň pýtala nejaký symbolický poplatok. Ako však vieme, vývojárske štúdio sa rozhodlo odkúpiť od autorov známu hernú sériu Real Racing a ponúkla nám tretí diel formou Free-to-play. Každý jeden, ktorý RR3 hral bude určite súhlasiť, že radšej by si zaplatil tie 3 € či 4 €, ako sa trápil s hrou, na ktorú časom úplne zanevrel. Je totiž všeobecne známe, že pravdepodobne najlepšiu automobilovú hru, ktorá bola zatiaľ ponúknutá na mobilné zariadenia zabil free-to-play mód!

rr3

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk