Nový Skype pre iPhone

0
Skype - svetapple.sk

Skype prednedávnom priniesol asi najvýznamnejšiu aktualizáciu za svoje pôsobenie v iOS. Poďme sa pozrieť na novinky, ktoré nám aplikácia ponúka.

Hlavné zmeny

Nový Skype prešiel významnou omladzovacou kúrou. Úplne nový dizajn a ovládanie, ktoré mimochodom až nápadne pripomína to vo Windows Phone sa určite kladne podpísali nad výsledkom konečnej zmeny. Okrem ovládania a dizajnu sa zlepšila rýchlosť, stabilita a spoľahlivosť celej aplikácie. Vo výsledku tak nájdeme úplne nový Skype s iným užívateľským rozhraním, ktorý je až 5 násobne rýchlejší ako pôvodná aplikácia! Vďaka podpore skupinovej komunikácie ľudí sa stáva veľkou konkurenciu ostatným aplikáciam, na ktorých základoch stáli videá a chat.

skype_app_screenshot_iphone_app_store

Nový Skype nám priniesol množstvo zmien – svetapple.sk

Ovládanie

V dolnej časti nájdeme dve ikonky pre zahájenie chatu alebo vytáčania telefónneho čísla. Pre zahájenie videohovoru musíte vybrať konkrétnu osobu, s ktorou vstúpite do chatu a až potom ho môžete zapnúť. Nový vzhľad mi príde o niečo intuitívnejší ako ten starý. Množstvo ovládacích prvkov sa nachádza niekde inde ako predtým, no verím, že je to len otázka času kedy všetky postupne nájdete a na nové ovládanie si zvyknete. Pokiaľ máte záujem nový Skype vyskúšať, môžete si ho stiahnuť priamo tu.

zdroj: www.appliste.cz

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk