Oplatí sa používať streamovacie služby alebo nie?

0
Spotify-svetapple.sk

V dnešnej dobe už vytláčajú z trhu klasickú hudbu streamovacie služby akou je aj Spotify, ktoré fungujú na základe internetového pripojenia (aj v offline režime) a ponúkajú nám za mesačný poplatok takmer neobmedzený počet skladieb a albumov. Nájdete tu jednoducho takmer všetko. Oplatí sa to však používať?

Oplatí sa používať Spotify?

Spotofy je streamovacia služba, ktorá si od vás vypýta približne 5,99€ za mesiac s tým, že môžte počúvať naozaj neobmedzené množstvo hudby. V dnešnej dobe, kedy sa však hudba dá stiahnuť na internete bez akýchkoľvek problémov „na čierno“, však stráca pointu platiť. Oplatí sa to teda, alebo nie? Určite áno! V Spotify sa nachádza naozaj obrovské množstvo hudby, ktorá je dostupná za malý peniaz, čo je v porovnaní s tým, že hudbu musíte vyhľadávať na internete, nehovoriac o synchronizácii atď., takmer nič. Navyše jej môžte mať omnoho viac, keďže Spotify funguje ako stream a pokiaľ si skladbu neuložíte (áno aj to sa dá), nezaberie vám vo vašom iPhone žiadne miesto. Navyše, pokiaľ zvyknete nakupovať cez iTunes Music Store, určite sa vám Spotify oplatí omnoho viacej, keďže albumy stoja častokrát aj dvojnásobnú sumu, ako je predplatné na jeden mesiac. Na svete sa teda konečne objavila služba, ktorá donúti používateľov aby platili za to, čo počúvajú!

Spotify-svetapple.sk

Spotify-svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk