Recenzia: Arrow

0
arrow - Svetapple.sk

Opäť tu pre teba máme skvelú hru na dlhé chvíle. Teraz keď je leto, tak sa ti určite hodí do tvojho iOS zariadenia táto skvelá hra. Keď budeš sedieť v lietadle alebo v aute cestou na dovolenku tak táto hra ti skráti čas.

Arrow

Hra je veľmi jednoduchá aj čo sa týka grafiky a ovládateľnosti a tak trochu sa podobá na legendárnu hru „Snake“. Ovládate ju iba pomocou jedného prstu. V hre sa snažíš so svojim hadíkom nazbierať čo najviac častí aby si si ho predĺžiť. Ďalej s hadíkom zbieraš diamanty na kupovanie rôznych vecí. Napríklad si budeš môcť kúpiť novú hlavu a tvoj hadík sa zmení napríklad na kačku alebo žirafu, hra ťa určite pobaví. Diamanty môžeš získať aj jednoduchšie a to tak, že si pozrieš krátke video a za to dostaneš 10 diamantov. Ďalej si ešte môžeš kúpiť rôzne iné pozadia na spestrenie hrania. Určite si túto hru stiahni.

Hodnotenie

Zábavný pocit z hry dotvára veľmi jednoduchá grafika podobná starým videohrám, ktorá sa ti bude ale určite páčiť. Hra nemá vôbec veľké nároky na batériu. Hra je dostupná úplne zadarmo.

Celkové hodnotenie: 4,5/5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Arrow – Ketchapp

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk