Recenzia: Class Timetable

0

Časy v škole, kedy ste mali svoj rozvrh hodín vytlačený, či prepísaný rukou, sú dávno preč vďaka appke Class Timetable, ktorá zmení Váš pohľad na doterajšiu formu rozvrhu hodín.

Od farby až po úlohy

Svoj rozvrh hodín si  jednoducho vytvoríte kliknutím na  + v pravom hornom okraji. Zobrazia sa možnosti vytvorenia, napr. názov predmetu, začiatok a koniec hodiny. Pre ľahšiu orientáciu v rozvrhu odporúčame, aby ste si predmety zoradili buď podľa náročnosti, či ide o prednášku, cvičenie alebo voľnú hodinu. K takto zoradeným predmetom si priraďte farbu, ktorá Vám vyhovuje. Po uložení niekoľkých predmetov, sa zobrazia návrhy predmetov, v ktorých sa pohybujete do strán a úplne na konci si k predmetu môžete dopísať, kde máte hodinu, kto ju učí a podobne. Ak máte rozvrh na celý týždeň hotový, môžete si po kliknutí na deň v hornej lište vybrať dni v týždni, či dokonca vytvoriť ďalší rozvrh v prípade, ak máte v párnych alebo nepárnych týždňoch iné predmety. Úplne dole je nenápadná, zato užitočná funkcia Tasks, v ktorej už ako z názvu vyplýva, si môžete vytvárať úlohy pre každý deň v týždni s možnosťou upozornenia. Taktiež, v nastaveniach si môžete zapnúť upozornenia pred začiatkom hodiny až do 60 minút. Po otočení iPhonu na šírku sa zobrazí celotýždenný rozvrh.

Hodnotenie

Appku veľmi odporúčame už z toho dôvodu, že celý svoj denný program v škole máte poruke a už sa nemusíte obávať, že svoj vytlačený rozvrh niekde založíte do zošita a nebudete ho môcť nájsť. V prostredí appky oceníte najmä jej prehľadnosť, možnosti upozornenia a farebného odlíšenia predmetov.

Celkové hodnotenie: 4,8/5

Enlight1

Aplikáciu si môžete stiahnuť priamo tu: Class Timetable (zadarmo, Pro 0,99€)

Testovali sme na iPhone 5 verziu 5.3.1

About The Author

Michal je autorom článkov nášho magazínu a taktiež ti pomáha riešiť tvoje problémy v správach na FB. Venuje sa nielen magazínu SvetApple, ale aj fotografovaniu s iPhonom či tvorbe pozadí a článkov o fotení.