Recenzia: SnapSchool

0
SnapSchool-Svetapple.sk

Poznáš to v škole ti učitelia dajú množstvo domácich úloh a tebe sa ich nechce robiť lebo tomu vôbec nerozumieš. Tak práve na to je tu táto skvelá, užitočná aplikácia SnapSchool. S touto aplikáciou už robenie úloh nebude nič zložité. 

SnapSchool

SnapSchool je jednoduchá aplikácia, ktorú hneď pochopíš. Na začiatku ti dá aplikácia inštrukcie, ako ju máš používať. Potom sa už len zaregistruješ aby si mohol posielať svoje úlohy celému svetu a ľudia z hocijakej krajiny ti s nimi potom môžu pomôcť. SnapSchool je bohužiaľ iba v angličtine ale to nevadí, aspoň si precvičíš cudzí jazyk. Hneď po tom, ako sa zaregistruješ, sa ti ukážu správy ľudí z celého sveta, ktorí potrebujú pomôcť s nejakou úlohou. Je to jedno s akou, dejepis, angličtina, matika všetko čo nebudeš vedieť môžeš poslať na SnapSchool a potom už len počkáš kým ti niekto napíše a pomôže s tvojim problémom. Úlohu, ktorú nevieš vyriešiť jednoducho odfotíš, ku fotke napíšeš krátky popis, nech ľudia vedia, o čo sa jedná a to je všetko, potom musíš len čakať. Zatiaľ čo čakáš, môžeš pomôcť ty iným. Stiahni si túto aplikáciu a nikdy už nemaj problém s úlohami.

Hodnotenie

Skvelá a užitočná aplikácia, ktorá sa mne osobne veľmi páči. Spracovanie aplikácie je veľmi jednoduché a prehľadné. SnapSchool je úplne zdarma. Veľkosť aplikácie je iba 34,4 MB čo je skoro nič.

Celkové hodnotenie: 4/5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: SnapSchool – digiSchool

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk