Recenzia: Splish Splash Pong

0
Splish Splash Pong-Svetapple.sk

Dnes ti opäť prinášame aplikáciu na dlhé nudné chvíle. Poznáš to, sedíš v škole na nejakej zdĺhavej hodine predmetu, ktorý ťa vôbec nezaujíma. Poprípade cestuješ ráno v autobuse a počas tejto cesty máš chuť robiť aj niečo iné ako sa len pozerať z okna. Práve pre teba je ako stvorená logická hra Splish Splash Pong. 

Splish Splash Pong

Splish Splash Pong je veľmi jednoduchá ale zábavná hra. Hneď po začatí ti hra dá krátke a ľahké inštrukcie a potom môžeš začať rovno hrať. V hre jednoducho ovládaš svoje zvieratko pomocou dotyku na obrazovku. Snažíš sa zbierať peniaze a tak kupovať nové zvieratká. To však nie je také jednoduché. V tvojom postupe hry ti bránia zlé žraloky. Zbieranie peňazí sa dá zjednodušiť pomocou pozerania videí, za ktoré potom dostaneš sto zlatiek. Svojim skóre sa  môžeš pochváliť  priateľom. Hra je vážne vcelku jednoduchá, ale zabaví ťa na veľmi dlhý čas.  Vyskúšaj si ju sám a zisti čo ešte hra Splish Splash Pong ponúka.

Hodnotenie:

Zábavný pocit z hry dotvára veľmi jednoduchá grafika, ktorá sa ti bude ale určite páčiť. Hra nemá vôbec veľké nároky na batériu. Veľkosť hry 85,4 MB je skoro nič. Hra je dostupná úplne zadarmo.

Celkové hodnotenie: 3,5/5

Aplikáciu si môžeš stiahnuť priamo tu: Splish Splash Pong – Happymagenta

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk