Shazam dostal aktualizáciu!

0

Vývojári v súčasnosti naozaj naplno pracujú na tom, aby ich aplikácie čoskoro vyšli, poprípade boli updatované na novom iOS 9 a využívali všetky nové funkcie systému. Je to samozrejme celkom pochopiteľné. Systém prináša niekoľko zásadných noviniek, ktoré môžu zjednodušiť alebo kladne ovplyvniť ich funkcionalitu a to treba využiť. Využil to aj Shazam, ktorý optimalizoval aplikáciu na iOS 9 a pridal podporu 3D Touch!

Shazam a 3D Touch

Nový iPhone prišiel s podporou úplne novej technológie 3D Touch, ktorá funguje veľmi podobne ako Force Touch iba prináša o pár možnosti ovládania viac. Je to vlastne taký lepší Force Touch a preto ho treba naplno využiť. Vývojári Shazamu to už urobili a vďaka novej technológií budeš môcť detektovať hudbu omnoho rýchlejšie ako doteraz. Nebudeš totiž musieť zapínať celú aplikáciu a preklikávať sa ale postačí, ako podržíš ikonku aplikácie trošku silnejšie a iPhone začne automaticky zisťovať.

Apple však vylepšilo aj napríklad Spotilight, ktorý už indexuje skladby, ktoré si vyhľadával v Sahazame a vďaka jednoduchému vyhľadávaniu ich môžeš veľmi rýchlo spustiť práve cezeň. Stačí mať predplatenú službu Apple Music. Navyše sa zlepšila aj stabilita aplikácie!

shazam-svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk