SimCity Buildt je vonku!

0
Simcity-svetapple.sk

Každý z nás hádam pozná legendárnu staviteľskú sériu SimCity, ktorá začínala ešte veľmi veľmi dávno na našich počítačoch. Doba však napreduje míľovým krokmi a kým sme v roku 2007 ani nemali predstavu o tom, že si našu obľúbenú hru zahráme na našom iPhone, dnes prichádza a to v pomerne slušnej grafike! Zahrajte si nové SimCity, ktoré je mimochodom zdarma!

Nová hra

Pokiaľ ste hrali doterajšie SimCity, ktoré bolo dostupné v obchode AppStore, pravdepodobne ste si všimli, že pod jeho kvalitu sa už značne podpísal čas a to najmä pri grafickej stránke hry. Nové SimCity je však úplne iné, čo vidno aj na grafike hry či spracovaním budov, ktoré hra prevzala práve z počítačovej verzie. Ako sme si v poslednej dobe mohli všimnúť, EA začala predstavovať množstvo svojich hier ako free-to-play, čo nebýva často prínosom. Uvidíme teda, ako to dopadne so SimCity. Každopádne, autori hry si uvedomili, že hráči zvyknú hrať aj mimo internetového pripojenia, a tak sprístupnili offline mode! Svoje mesto si teda budete môcť budovať aj na cestách. Okrem iného v hre nájdeme aj nové zobrazovanie mesta, ktoré je dokonca možné podobne ako v Apple Maps (flyover). Pri SimCity však reaguje táto „technológia“ o niečo lepšie, ako v samotných mapách od Apple. Nech už teda hovoríte čokoľvek je vidno, že EA spravilo kus práce a predstavilo naozaj prepracovanú hru. Tak čo sťahujete?

(SimCity BuildIt – Electronic Arts)

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk