Spotify ide presvedčiť používateľov aby platili!

0
Spotify-svetapple.sk

Obľúbená streamovacia služba, ktorá je pomerne známa aj v našich končinách – Spotify, má už jasné plány, ktoré sa pokúsi naplniť v priebehu tohto roka. Aj napriek tomu, že je počet používateľov tejto služby stále väčší, len malé percento z nich v skutočnosti platí a to sa pokúsia vývojári zmeniť. 

Za Spotify jednoducho zaplatíte

Celosvetovo známa služba Spotify, ktorá slúži na streamovanie hudby je naozaj obľúbená. Používateľov si nájde aj u nás, k čomu značne prispieva fakt, že v nej nájdeme aj mnohých slovenských interpretov. Túto službu dneska používa vyše 50 000 000 používateľov. Toto číslo je naozaj obrovské, no keď zistíme, že len 20% z nich a teda 10 000 000 skutočne platí, je to celkom škoda. Určite ani 10 000 000 nie je na zahodenie ale predsa je to výrazne menej. Práve preto sa vývojári tejto služby rozhodli, že jednoducho prinútia svojich používateľov platiť. Návod na to, ako to urobiť je samozrejme pomerne jednoduchý a netreba pritom riešiť žiadnu vedu. Jednoducho pre používateľov, ktorí neplatia, spustí veľa reklamy, ktorá určite nebude príjemná. Pokiaľ však používatelia aj tak neustúpia a nezačnú si Spotify predplácať, vývojári zarobia aspoň na spomínanej reklame. Každopádne 5,99€ za túto streamovaciu službu je pomerne prijateľná cena!

Spotify-svetapple.sk

Spotify-svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk