Swing Copters, nástupca Flappy Bird?

0

O tom, že sa hra Flappy Bird stala úspešnou prakticky cez noc, vieme už dávno. Autor hru časom z iTunes App Store dokonca stiahol. Dnes sa však od toho istého autora objavila nová hra, ktorá sa nazýva Swing Copters a je ešte ťažšia ako Flappy Bird. Môžme ju označiť za nástupcu? 

Swing Copters

V novej hre Swing Copters použil autor namiesto vtáčika, ktorý sa snaží prelietať cez trúbky zo Super Maria, novú postavu alebo lepšie povedané helikoptéru. Tak nazval sám autor svoju postavičku, ktorá ma na hlave helmu s vrtuľkou. V hre je hlavnou pointou dostať sa cez kladivá smerom hore, no má to jeden háčik. Náročnosť ovládania tejto hry je ešte o niečo vyššia ako v prípade klasického Flappy Bird. Dokonca by som si, na základe vlastných posudkov, dovolil tvrdiť, že náročnosť novej hry je omnoho vyššia ako v prípade „Flappyho“.

stiahnuť

V hre letíte „helikoptérou“ cez niekoľko hýbucich sa kladív – svetapple.sk

Ide o nástupcu?

Hneď ako sa o hre začalo špekulovať a dostala sa do AppStore, nebolo celkom známe či ide o nástupcu Flappy Birda. Autor totiž povedal, že už nechce robiť „závislačiny“ a tak nikto neočakával takúto náročnosť. Čo sa týka tohto faktoru, tak ju za nástupcu označiť rozhodne môžme. Ide však o úplne inú hru, respektíve s inou hlavnou postavou a tak isto aj pointou a tak je označenie nástupca Flappy Birda trochu otázne.

swing copter gif

Náročnosť je na omnoho vyššia ako v prípade Flappy Birda – svetapple.sk

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk