Titanfall prichádza na iPhone a iPad!

0

Titanfall dokázala za uplynulé dva roky urobiť vo svete pomerne veľký rozruch. Boje s obrovskými robotmi v prekrásnej grafike ľudí očividne bavili a uvedomujú si to aj chlapci z EA Games. Práve preto sa dnes dozvedáme, že táto spoločnosť pripravuje mobilnú verziu tejto vo svete veľmi kladne hodnotenej hry. 

Titanfall na iOS

Ak si už bol v tom nadšení, že vývojári z EA dokázali optimalizovať grafiku hry, ktorá bola vyvinutá špeciálne pre next-gen Xbox One ako exkluzivita, asi ťa sklameme. Čo sa herného výkonu týka, iPhone 6S sa stále nemôže rovnať takejto konzole, a tak by Titanfall nedokázal utiahnuť. Všetko to bude vlastne trošku ináč. TitanFall 2 by mal prísť už niekedy na budúci, poprípade ešte ďalší rok.

Dokým sa ho ale dočkáme, tak herné štúdio Respawn a free-2-play Nexon pripravia naozaj skvelú a zábavnú hru, plnú bojov proti nadrozmerným robotom. Zatiaľ nie je veľa informácií jasných ale z určitosťou vieme povedať, že hra vyjde niekedy v roku 2016 a vďaka tomu, že poznáme jedného z vývojárov môžeme predpokladať aj to, že titul bude vyvinutý v duchu free-2-play, čo je však trošku škoda. Omnoho radšej by sme totiž zaplatili za hru samotnú, ako doplácať si rôzne časti priamo v nej. Každopádne sa na nový Titanfall veľmi tešíme a dúfame, že nepôjde o žiadnu pohromu!

Zdroj: Cult of Android

 

 

 

About The Author

Volám sa Róbert Hallon, mám 19 rokov a v súčasnosti som študentom štvrtého ročníka na súkromnej strednej umeleckej škole v Žiline kde študujem dizajn. Mojou záľubou sú Apple produkty s ktorými som spojený prakticky už takmer 10 rokov. Najradšej sledujem novinky z Apple a IT sveta. Rovnako tak sledujem nové trendy a špecialitou sú automobily, ktoré milujem rovnako ako Apple! Okrem iného som jeden zo zakladateľov www.svetapple.sk